BEYAZ JEAN EFSANESİ!

İlkbahar sonunda geldi. Artık cıvıl cıvıl renklerin, pastel tonların ve gökkuşağının mevsimindeyiz. Dolabımızın olmazsa olmazı kıyafetler vardır. Bunlardan biri de Beyaz Jean pantolon...
Yaz ve kış kombinlenebilir, çok avantajlı bir parça olan beyaz pantolonlar, hem şık hem de spor bir görünüme sahip olmanıza imkan sağlar.

Beyaz pantolon altına ayakkabı olarak stiletto tercih edilebilir. Yaz ve bahar mevsiminde rengarenk stilettolar, birbirinden şık kombinler yaratmanıza yardımcı olabilir.

Kış aylarında beyaz pantolon kombinleri için, süet ve deri çizmeler, taba renkleri ve boğazlı kazaklar mükemmel sonuçlar doğurabilir.

Beyaz Jean Pantolon, Mükemmel Seçim


Koton markasının 2017 yılı bahar koleksiyonunu Fahriye EVCEN tasarladı. Beyaz jean serisi koleksiyon, Fahriye EVCEN imzasıyla reyonlardaki yerlerini aldı. Birbirinden güzel kesimlere sahip beyaz jean pantolon koleksiyonu, mükemmel kesime sahip pantolon arayanlar için fikir verici olabilir.

Beyaz kot pantolon kombinleri, şıklığın ve zerafetin yaz kış göstergesi olabilecek kadar iddialı ve gösterişlidir.

Beyaz Kot Nasıl Giyilmeli?

Beyaz kot pantolon kış mevsiminde uzun ve bol kazaklar, tunikler, uzun gömleklerle kombinlenebilir. Yaz mevsiminde beyaz kot pantolon kombinleri için, tişört ve bluzler, atlet kullanılabilir.

Yorumlar

Popüler Yayınlar