BURCUNUZA GÖRE GİYİNİN!

Burçlar alemi birbirinden farklı özellikleri ile hayatımızın her alanında bizi etkiliyor. Mars bütün ateşiyle Koç burcunu yönetirken, Venüs tüm endamını Terazi burcunda gösteriyor. Tabii ki burçların bu özellikleri, yaşam tarzından giyim zevkine kadar, hayatımızda birçok tarzımızı etkiliyor.


Bakalım hangi burç nasıl giyiniyor? Burçların enleri hangileri görelim:)

BURÇLAR KOÇ
Koç burçları, Marsın ateş çocuklarıdır. Koç burcu insanları, açık sözlü, iddialı ve cesurdurlar. Bu davranış biçimi, kılık kıyafetlerinde de kendini oldukça gösteriyor. Koç burçları, iddialı ve dikkat çeken kıyafetler giymeyi tercih ederler.  Yakışıyor ama kabul etmek lazım :)

BURÇLAR BOĞA
Boğa burçları, lüks, kaliteli ama ağırbaşlı giyinmeyi severler. Bu nedenle tercihleri genelde koyu renklerden yanadır. Rahatlıktan ödün vermeden şık olmak Boğa Burçlarının tarzı olsa gerek:)

BURÇLAR İKİZLER

İkizler Burcu insanları, karakterlerindeki renkli kişilikleri dolaplarına da yansıtan güzide kişiliklerdir. Dolapları, şık, feminen, iddialı, renkli ve canlıdır. Gündüz rahat ve şık ama gece mutlaka en güzel onlar olmalılar:)

BURÇLAR YENGEÇ
Yengeç burçları, iç dünyalarını kıyafetlerine yansıtmayı severler. Giyinmek onlar için vazgeçilmezdir adeta.... Pastel renkler, her mevsim bahar kıyafetler tam Yengeç burçlarına göredir. Daima şık ve dişi Yengeçler:)

BURÇLAR ASLAN
Aslan burçları, asalet ve ihtişamın timsalidirler. Kıyafetleri de göz dolduran, baş döndüren, şıkır şıkır, pırıl pırıl olan cinstendir her zaman. Dikkat çekmeyi ve iltifat almayı severler. Bu yüzden, bir ortamda Aslan burcu varsa, onu mutlaka fark edersiniz.

BURÇLAR BAŞAK
Başak burcu insanları, detaycı ve titiz kişiliklerini kıyafetlerinde de yakalayarak rahat ederler. Çok renkli giyinmeyi sevmeyen ve vazgeçilmez kalıpları olan bir giyim tarzları vardır. Kaliteli, temiz ama şık giyinmeyi tercih ederler. Bir başak burcunu kusursuz ütülü ve ince ince detaylarında saklı özenden anlayabilirsiniz:)

BURÇLAR TERAZİ
Terazi burcu insanları için, genelde denge içinde dengesizlik denilir. Ancak onlar Venüs'ün güzelliğe aşık çocuklarıdır. Herşeyde olduğu gibi, kılık kıyafetin de en uyumlu, güzel ve şık olanını arayıp bulup kendilerine yakıştırmayı bilirler. Terazi tam bir moda avcısıdır. Kusursuz:)

BURÇLAR AKREP
Akrep burçları, küçük ayrıntılarla büyük olaylar yakalamayı büyük bir ustalıkla becerirler. En ciddi kıyafetlerinin içinde bile baştan çıkarıcı bir detay bulabilirsiniz. Ah Akrepler:)

BURÇLAR YAY
Yay burçları, mizaçlarına uygun biçimde, rengarenk ve canlı giyinmeyi severler. Kıyafetleri de ruh halleri gibi durumlara uygun olarak değişkenlik gösterir. Kıyafetleri de kişilikleri ile doğru orantılı olarak renkli, neşeli ve eğlencelidir. Bir Yay burcunun yanında asla sıkılamazsınız:)

BURÇLAR OĞLAK
Oğlak burcu, tutarlılığı ve ne istediğini bilen kararlığıyla bilinen özel kişiliklerdir. Ne istediklerini tam olarak bilirler ve mutlaka istediklerini alırlar. Bu kararlılıkları giyim tarzlarına da aynı şekilde yansır. Lükse düşkündürler ama herkesin giydiği parçalarla yıldız olmak istemezler. Kendi mükemmel kombinleri onların birinci tercihidir her zaman ve bunu daima başarırlar:)

BURÇLAR KOVA
Kova burcu, özgür ruhlu insanların burcu olarak bilinir. Rahatlığına ve özgürlüğüne düşkün Kova burçları, giyim tarzlarında da salaş ve uzun kıyafetler, özgün giyim tarzlarıyla iç dünyalarını yansıtırlar. Kovanın bu özgür ruhunu, kalabalıkta bile fark etmek mümkündür:)

BURÇLAR BALIK
Balık burcu insanları, romantik karakterli insanlardır. Kıyafetlerini de bu yönde seçerler. Aksesuarlar, doğal taşlar, romantik danteller tam onların tarzıdır. Balık burçları hayal ve düş arasında:)
Yorumlar

Popüler Yayınlar